• 1401/11/19 - 13:18
  • تعداد بازدید خبر : 197
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

به مناسبت دهه فجر جشن چهل وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی رازی رشت به مناسبت دهه فجر جشن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صبح روز چهارشنبه 19 بهمن 1401،  در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با حضور دکتر یعقوبی ریاست محترم مرکز،جناب آقای یوسفی مدیر،سرکار خانم عبدالهی مترون،حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ابوطالب رمضان زاد نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در مرکز و پرسنل کادر درمانی و اداری برگزار گردید.
در این مراسم:دکتر توفیق یعقوبی رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت در آئین تجلیل از کارکنان این مرکز درمانی گفت: کادر درمان بیمارستان رازی رشت در بحران کرونا از خانواده شان گذشتند و به صورت شبانه روز در این مرکز درمانی که پایگاه اصلی پذیریش بیماران کرونایی بود حضور داشتند و به این بیماران خدمات رسانی کردند.
دکتر توفیق یعقوبی با اشاره به معاینه ۱۰۰ هزار بیمار سرپایی در کلینیک این مرکز درمانی در ۹ ماهه نخست امسال ، افزود: ۱۲ هزار بیمار هم در این مدت در این بیمارستان بستری شدند.
وی به کمبود تخت این بیمارستان در مقایسه با بیماران مراجعه کننده اشاره کرد گفت: ضریب پوشش تخت این بیمارستان ۱۵۶ درصد است که متاسفانه در برخی از شب‌ها با بحران نبود تخت خالی مواجه هستیم.
رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت گفت: کمبود تخت، کمبود نیروی انسانی و تجهیزات از مهم‌ترین مشکلات این بیمارستان است که برای دریافت مجوز اقداماتی انجام شده است.
وی به بافت فرسوده بیمارستان رازی رشت اشاره کرد و افزود: این بیمارستان ۸۰ سال قدمت دارد و زیر ساخت‌های آن به بازسازی نیاز دارد.
دکتر توفیق یعقوبی افزود: با فعالیت گسترده ، این بیمارستان نشان اعتباری درجه یک اعتباربخشی در بین بیمارستان‌های کشور را کسب کرد.
درادامه:حجت الاسلام و المسلمین ابوطالب رمضان زاد، نماینده دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت در این آیین گفت: خدمت کادر درمان در بحران کرونا قابل ستایش است چرا که فرشته‌ی نجات بیمارانی بودند که هیچ پناهی نداشتند.
نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت افزود: پرستاران شبانه روز در خدمت بیماران هستند و برای نجات جان آن‌ها تلاش می‌کنند ، بنابراین مورد عنایت ویژه پروردگار قرار دارند.
وی به زندگی پر بار ائمه اطهار (علیهم السلام) اشاره و اضافه کرد : زندگی ائمه اطهار علیهم السلام مملو از خدمت به خلق خدا بود و خدا جویی را در دیگر خواهی می‌دیدند.
در پایان این مراسم از ٩٠ نفر از پرسنل درمانی، اداری این مرکز به مناسبت ایام چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,گزارش تصویری
  • کد خبر : 100039
مدیر سایت : فرشته جنگجو
خبرنگار

مدیر سایت : فرشته جنگجو

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/11/19 13:18