• 1401/09/09 - 20:38
  • تعداد بازدید خبر : 181
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

پرداخت حق تعرفه پرستاری در گیلان پس از ۱۴ سال

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، پیش از ظهر امروز - چهارشنبه ۹ آذر ماه، همایش تجلیل از پرستاران نمونه در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمزه خلیلی - رئیس‌کل دادگستری گیلان، دکتر جان احمد آقایی - معاون پیشگیری دادگستری، دکتر حیدرعلی بالو - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمود مرتضوی - مشاور و رئیس دفتر ریاست دانشگاه، دکتر توفیق یعقوبی - رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی و همچنین جمعی از اساتید و پرسنل پرستاری و کادر اجرایی این مرکز آموزشی درمانی برگزار شد.

دکتر حیدرعلی بالو - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این همایش با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، به فعالیت چندین‌ساله خود در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت اشاره کرد و گفت: بنده آگاهی کامل از مشکلات پرستاران را داشته و اطمینان دارم که اگر این قشر در تلاش نباشند و با اخلاص کار نکنند، ما با مشکلات عدیده مواجه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بدون حضور پرستار هیچ‌گاه یک تیم پزشکی حتی یک روز قادر به ادامه کار نیست، افزود: بیماری که به یک مرکز درمانی مراجعه می‌کند و خدمات درمانی دریافت می‌کند، قطعاً پرستاران بیشترین نقش را در کسب سلامتی او داشته‌اند. آرامش موجود در بیمار و همراه آن مستقیماً به نوع رفتار و برخورد پرستاران ربط دارد و این هنر ، منحصراً در اختیار قشر پرستار است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و تاکید کرد: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد.

گفتنی‌است در این مراسم از پرستاران نمونه مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با حضور جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی تقدیر و تجلیل شد.

 

منبع خبر: https://gums.ac.ir/ZgGx

 

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,رویدادها
  • کد خبر : 96357
کلمات کلیدی
مدیر سایت : فرشته جنگجو
خبرنگار

مدیر سایت : فرشته جنگجو

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 18 مهر 1400