• 1401/11/21 - 15:27
  • تعداد بازدید خبر : 43
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام تبریک دکتر توفیق یعقوبی رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ٢٢بهمن

به گزارش واحد روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی رازی رشت دکتر توفیق یعقوبی رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی ، در پیامی چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و ٢٢ بهمن را تبریک گفت.متن پیام ایشان بدین شرح است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
"والفجر و لیالٍ عشْر..
 
یوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت 2500 ساله را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند.
 
انقلاب اسلامی ایران ، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است  که با فریادشان آزادیخواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد که الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم گردیده است که توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر منطقه و حتی دنیا تسری بخشد.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری ، چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ٢٢بهمن را به ملت قهرمان ایران به ویژه پرسنل کادر اداری ، درمانی ، اساتید محترم ، دانشجویان مرکز آموزشی درمانی رازی رشت تبریک و تهنیت عرض می‎نمایم.
 
امید است که در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم."
 
دکتر توفیق یعقوبی
رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اخبار فوری
  • کد خبر : 100077
کلمات کلیدی
مدیر سایت : فرشته جنگجو
خبرنگار

مدیر سایت : فرشته جنگجو

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 26 مرداد 1400