• 1402/01/10 - 15:17
  • تعداد بازدید خبر : 88
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام تبریک دکتر توفیق یعقوبی رئیس مرکزآموزشی درمانی رازی رشت به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

به گزارش واحد روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، دکتر توفیق یعقوبی با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت.
متن پیام ایشان بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
یوم الله دوازدهم فروردین ماه سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود را جشن می گیریم.
 
ملت آگاه و غیور ایران در طی سالیان  گذشته همواره بر حرکت در این مسیر نورانی که جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر، استوار بوده و خواهد ماند. تشکیل جمهوری اسلامی نه تنها اراده ی ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت کرد و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه این بارقه ی امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید که بعد از قرن ها رنج و درد، جلوه ای از وعده ی خداوند تبارک وتعالی را شاهد باشند.
 
اینجانب شایسته می دانم در سالروز این طلوع شکوهمند، ملی و اسلامی ، با یادآوری این دستاورد بزرگ و تاریخی مراتب تبریک و تهنیت صمیمانه خود را به همه مردم عزیز این دیار و کلیه جهادگران عرصه سلامت و خانواده بزرگ مرکز آموزشی درمانی رازی رشت که سرمایه های ارزشمندمان نیز می‌باشند و استمرار توفیق و پیروزی را با استعانت از خداوند متعال برای همگان مسئلت دارم.
 
 
دکتر توفیق یعقوبی
رئیس مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت 
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اخبار فوری
  • کد خبر : 102417
کلمات کلیدی
مدیر سایت : فرشته جنگجو
خبرنگار

مدیر سایت : فرشته جنگجو

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/01/10 15:17